Součástí zdravého životního stylu není pouze pohyb, ale také správný stravovací režim tzn. pestrý a vyvážený jídelníček. Chcete vyšší koncentraci a výkonnost, odstranit stres a únavu? Chcete se naučit zdravě stravovat, znát potraviny, které pro Vás mají ty správné výživové a nutriční hodnoty? Naučte se netrápit hlady, neničit si zdraví a přesto správně hubnout. Nejedná se o propagaci výživových doplňků či zázračných přípravků na hubnutí! Vše je založeno na kvalitní stravě a pohybu!

Kontakt: výživová poradkyně Jitka Dušková, tel. č. 721 825 719, e-mail: jitka.duskova@sporteden.cz

Výživové poradenství

Chcete zjistit množství svalového a tukové tkáně ve Vašem těle? Využijte nyní akční nabídku analýzy těla na přístoji InBody 230.

Analýza In-body  

In body

Každý z nás jsme originál, proto je neefektivnější pro každého sestavit individuální výživový plán, který bude obsahovat vše, co právě Váš organismus potřebuje. V novém plánu zohledňuji tělesnou analýzu na přístroji InBody 230, osobní a rodinnou anamnézu, pohybový a denní režim, stávající jídelníček, chuťové preference a případná další přání. Jídelníček Vám musí vyhovovat po všech stránkách, protože jenom tak může být dlouhodobě udržitelný.

Ukázky jídel z výživového plánu

zdravá strava

Dodržování správně sestaveného jídelníčku Vás zaručeně dovede k dosažení Vašich cílů např. redukce váhy, nabírání svalové hmoty či optimalizování skladby stravy. Využijte této možnosti a vyhněte se zbytečným jo-jo efektům, které mají velmi negativní dopad jak na Váš metabolismus, tak i na Vaši psychiku. Nejedná se o dietu, ale změnu životního stylu! Zjistíte, že právě s jídlem docílíte požadovaného výsledku nikoliv často opakovaným hladověním!

.

Ceník výživového poradenství

.

Projekt „S dětmi proti obezitě“

 

 

 

Jedná se o unikátní léčebný program OZP zaměřený k redukci hmotnost

i dětí ve věku 3-12 let, zejména však na změnu životního stylu rodiny. Léčebný program S dětmi proti obezitě je nejucelenější a nejpropracovanější program, který je v této oblasti v ČR k dispozici.

 

Dítě s nadváhou je do určité míry zrcadlem životního stylu své rodiny. Na jeho zevnějšku se zrcadlí genetika a veškeré nedostatky a neúspěchy rodinných režimových opatření, které vedou k nerovnováze v energetickém příjmu a výdeji. Cílem tohoto léčebného programu není pouhá redukce hmotnosti, ale pokud možno celoživotní nastavení zdravého životního stylu. Lépe je dnes řešit komfortně 2 kg nadváhy než za dva roky nereálně 20 kg obezity.

Model léčebného programu

Cílem léčebného programu není pouhá redukce hmotnosti, ale především zdravého životního stylu rodiny.

Odborným partnerem léčebného programu je lékař pro děti a dorost, který provádí vstupní a výstupní vyšetření dítěte a zaznamenává průběh léčby.

Nastavení zdravého životního stylu celé rodiny a redukci nadváhy provádí nutriční poradce na sedmi návštěvách jednou měsíčně. Po závěrečné návštěvě vyhodnotí dětský lékař úspěšnost léčby a doporučí další postup.

OZP motivuje klienty finančně

Při vstupu do léčebného programu je umožněno pojištěncům OZP proplatit 500 Kč za vyšetření u dětského lékaře. Celkem OZP přispěje v průběhu celé léčby každé rodině částkou až 3500 Kč. Refundaci jednotlivých částek mohou klienti uplatnit prostřednictvím specifické žádosti o čerpání kreditu.

Podrobné informace o léčebném programu naleznete zde:

http://butterflycare.sdetmiprotiobezite.cz/wp-content/uploads/2013/05/Butterfly-Care.pdf

http://butterflycare.sdetmiprotiobezite.cz/?page_id=627

Pokud máte zájem o terapeutický program léčby dětské nadváhy a obezity Butterfly® Care
kontaktujte výživovou poradkyni Jitku Duškovou
na tel.č. 721 825 719 nebo e-mailem:jitka.duskova@sporteden.cz