Sport Eden Beroun je areál zaměřený na sportovní a volnočasové aktivity, kde najdete adrenalin, zábavu, ale i pohodu, klid a relax. Na své si zde přijdou golfisté, pro které je zde k dispozici indoor golf, který disponuje dvěma simulátory, driving range, chipping a putting green. Velice oblíbeným je i badminton, při kterém můžete pořádně vybít veškerou svou energii. Novinkou je Crazygolfové hřiště, kde najdou zábavu velcí i malí hráči při hře na 18ti jamkovém hřišti, které je spojením minigolfu a zábavného parku s hradem a pohádkovými postavičkami prvním svého druhu v ČR. Naše multifunkční hala nabízí kromě badmintonu i florbal, futsal a tenisový kurt. Po celý rok je u nás k dispozici velká škála různých cvičení. Mezi nejnavštěvovanější patří Zumba, Pilates, Bosu atd. Z dalších sportů, které lze využít v letním období je lukostřelba s instruktorem, 4 venkovní tenisové kurty, 3 s umělou antukou Classic Clay a jeden s klasickou antukou. V zimě je pro vás připravena nafukovací hala se třemi kurty, beachtenis a beachvolejbal. Populární je také naše lezecká stěna, šířka stěny je cca 18m a výška cca 10m. Na návštěvníky čeká cca. 35 cest v obtížnosti 4 – 8 UIAA. K dispozici je i navyják, takže můžete přijít lézt i samostatně. V létě je stěna odkrytá a na zimu jí zavřeme opláštěním. Lze tedy lézt celoročně. Novinkou v našem cenru je kurt na Padel, tento moderní a zábavný sport k nám přicházý ze Španělska a získává si čím dál více příznicvů.

Pro budování kondice lze využít služeb našeho 4 patrového fitness centra, které je na rozdíl od klasických „posiloven“ zaměřeno především na udržování zdravého životního stylu, fyzické kondice a vytvoření a udržení souměrného svalstva a Vaší vysněné postavy. Dvě podlaží jsou věnována jen ženám a dvě podlaží jsou smíšená. Z těchto dvou podlaží je vždy jedno podlaží vybavené kardio stroji (běhací pásy, eliptické trenažéry, steppery, atd). Zbývající dvě podlaží jsou silové části a to ve formě kruhových tréninků. Dále zde naleznete systém TRX®, závěsný systém, který využívá pouze hmotnost cvičence jako dominantní faktor pro zátěž při cvičení. Dále součástí našeho fitnessového centra je PowerPlate point, kde naleznete dnes velice populární vibrační stroje Power Plate®.

V našem centru funguje několik dětských sportovních akademií, které navštěvuje přes 400 dětí. Přijďte s vaším dítkem na zkušební bezplatnou hodinu a zkuste si tenis, golf, badminton, florbal, lezení nebo lukostřelbu. Pro dívky jsou k dispozici hodiny dětského aerobiku.

Sportcentrum spolupracuje s Rodinným Centrem Slunečnice, které se zaměřuje na rozvoj dětí od útlého věku. Nabízí širokou škálu programů pro děti od cvičení pro miminka přes cvičení pro předškoláky, tančení pro děti, hodiny pro rozvoj řeči, angličtinu až po výtvarné hodiny. Maminky s malými dětmi si zde určitě přijdou na své.

Součástí našeho areálu je také moderní restaurace, kde je možno pořádat narozeninové oslavy jak pro děti, tak i pro dospělé, svatby, rauty, firemní večírky či meetingy. Restaurace disponuje krásnou zahrádkou s lávovým grilem, takže v letním období je možno pořádat i venkovní akce s grilováním.

Sportcentrum je vybaveno konferenční místností, kde je k dispozici dataprojektor, plátno, napojení na internet a další věci potřebné k uspořádání firemních školení a presentací.

Jak vidíte, tak u nás si na své přijde opravdu každý. Jak jednotlivci, tak i rodiny s dětmi. Rádi vám se vším vyjdeme vstříc. Budeme rádi, když od nás budete odcházet spokojení a hlavně odpočatí a v dobré náladě.

Provozní doba v areálu je rozdělana do dvou období a to do letní a zimní sezony.

Letní sezóna        květen-říjen PO – NE (7:00) 9:00 – 22:00 hod
Zimní sezóna listopad-duben PO – NE (7:00) 9:00 – 23:00 hod

V případě zájmu o návštěvu sportovního centra v čase 7:00 – 9:00 hod. je nutné tuto návštěvu domluvit s recepcí minimálně 24 hod. předem.

 

Plánek areálu

1909 EDEN Mapka aktualizace K2

Sportcentrum EDEN

99Fitness EDEN 036100

 

Restaurace se zahrádkou a lávovým grilem

Ubytování v *** hotelu

 

 

 

Indoor golf a golfové simulátory FSG:

 

Crazygolf

 

 

 

 

Multifunkční sportovní hala

Florbal, Futsal, Badminton, Tenis

 

 

 

Beachvolleyball, Beachtennis, Beachfotbal

Tenis

IMG_3233

 

 

 

 

Badminton

 

 

Fitness

Fitness 1. podlaží smíšené Fitness 2.podlaží dámy Fitness kardio zóna

 Lezecká stěna

Lezecká stěna EDEN012Lezecká stěna EDEN006Lezecká stěna EDEN013

 

 

 

 

Padel

Padel 002Padel kurt skica