Kurz ve kterém se budeme s dětmi hýbat zábavnou formou a na chytlavou hudbu! Kurz ze kterého budou mít děti mnoho zážitků, zkušeností a nových dovedností!

Otevíráme další kurz Aerobiku/Zumby pro děti pod vedením zkušené instruktorky a trenérky Venduly Soukupové a Nikoly Klierové z Aerobic Clubu Sportýna, z.s.. Tento klub má dlouholetou a úspěšnou minulost, přesvědčte se sami na webových stránkách www.sportyna.cz. Pokud budete mít otázky přímo ke kurzům a jejich obsahu neváhejte se obrátit přímo na Vendulu na email: vendula@sportyna.cz

Přihlášení:

Aby bylo přihlášení kompletní, je potřeba provést všechny následující kroky, jinak můžou být místa v kurzu obsazena. Není možné si místo rezervovat pro zkušební lekci. Můžete si lekci přijít vyzkoušet po on-line přihlášení (po předchozí domluvě), ale není Vám zaručeno místo v kurzu.

1. Vyplnění on-line přihlášení zde: Dětský aerobik/zumba

2. Čekání na email s dalšími instrukcemi, které mohou být:

a) jsem již členem spolku Sportcentra Eden a mohu kurz rovnou uhradit, dle pokynů níže,

b) nejsem členem spolku Sportcentra Eden a proto je potřeba vyplnit registraci Dětský aerobik/zumba a až poté je možnost kurz uhradit,

3. Uhrazení členských příspěvků, dle pokynů níže.

4. Prostudujte si organizační řád zde

Po provedení všech kroků je přihlášení kompletní

Cena:

1350,- Kč / pololetí / docházka 1x týdně

2500,- Kč / pololetí / docházka 2x týdně

 

Způsob úhrady:

- převodem na účet:

č.ú: 107-8218580227/0100

vs: ID (identifikační číslo), naleznete na vygenerované přihlášce

zpráva pro příjemce: jméno dcery+dětské lekce

- nebo hotově/kartou na recepci našeho sportovního centra.

 

AEROBIK/ZUMBA HROU 4-7 let
(předškolní děti a 1.třída ZŠ)

Náplň kurzů pro nejmenší děti od čtyř let je velmi všestranná. Děti se zde učí základní aerobikové kroky formou říkanek a cvičí na především česky zpívané písničky, které si lehce zapamatují, ale také taneční Zumba sestavy po vedením kvalifikované lektorky. Děti se seznamují s hudbou, učí se chytit do rytmu. Hodina je doplněná o lehké posilování, protahování a pro zábavu a odreagování si děti mají možnost zahrát i hry. Na lekcích využíváme také různá náčiní (overbally, koberečky, stuhy, látky, …).

 

AEROBIK/ZUMBA 8-11 let (od 2. třídy ZŠ)

Kurzy pro děti ve věku 8-11 let jsou již více zaměřeny na aerobik a zumbu než na všestrannost. Hlavním cílem je vypěstovat v dětech správné pohybové návyky, správné držení těla a předcházet tak problémům, které vznikají zejména ve školním věku v souvislosti s dlouhým sezením ve školních lavicích a pak doma u učení, počítače, atd. Náplní hodin jsou především aerobikové choreografie, Zumba sestavy, posilování pro lepší sílu a zpevnění těla a protahování pro lepší kloubní pohyblivost. V tomto věku ještě zařazujeme do lekcí také hry pro odreagování a posílení vztahů mezi dětmi.

 

AEROBIK/ZUMBA 12-17 let

Kurz pro děvčata, které nebaví hrát hry s mladšími dětmi. Chtějí pro sebe něco udělat formou posilování, kruhových tréninků, atd. a zároveň si zatančit na moderní písničky, občas se třeba jen pořádně protáhnout a u toho „pokecat“.

 

Rozvrh:

4 – 7 let      Úterý a čtvrtek 16:00-16:55 hodin

8 – 11 let    Úterý a čtvrtek 17:00-17:55 hodin

12– 17 let   Úterý 18:00-18:55 hodin

Je možné chodit jeden nebo oba dny v týdnu, ale POZOR kapacita je omezena!