Naše fitness centrum je na rozdíl od klasických „posiloven“ zaměřeno především na udržování zdravého životního stylu, fyzické kondice, udržení souměrného svalstva a vytvoření Vaší vysněné postavy.

Necítíte se ve své kůži ve společnosti vyznavačů kulturistiky, případně potřebujete vybudovat fyzickou kondici? Potom je naše fitness centrum právě pro Vás.

Dámám nabízíme možnost výběru čistě dámských prostor, kde je nemusí trápit jakékoli mužské pohledy, nebo prostor pro obě pohlaví.

Základní popis fitness centra

Fitness centrum má celkem 4 podlaží a rozkládá se na ploše přes 200m2. Dvě podlaží jsou věnována jen ženám a dvě podlaží jsou smíšená. Z těchto dvou podlaží je vždy jedno podlaží vybavené kardio stroji, tedy stroji jako jsou běhací pásy, eliptické a crossové trenažery, steppery, recumbent bikes a ergometry a také veslovacím trenažerem, které slouží pro budování fyzické kondice nebo spalování tuků. Celkem zde naleznete 22 kusů strojů z nejvyšší řady značky PRECOR. Tyto stroje mají 15″ dotykový displej, který slouží pro jejich ovládání, případně si můžete pouštět filmy nebo muziku z Vašeho externího zařízení.


Druhé patro je koncipováno jako silová část, ale ne taková, jak ji nejspíše znáte z klasických „posiloven“, ale zaměřená spíše na celotělovou kondici a svalový systém ve formě kruhového a funkčního tréninku. Naleznete tu především nový dynamický systém cvičení, kde je možno nastavením tepové frekvence v rámci silového cvičení budovat dynamickou sílu nebo spalovat tuky. Dále zde naleznete systém TRX®, závěsný systém, který využívá pouze hmotnost cvičence jako dominantní faktor pro zátěž při cvičení, buduje svalovou sílu, rovnováhu, flexibilitu a aktivuje stabilizační svalstvo po celou dobu cvičení. Bližší popis všech strojů a vybavení naleznete v popisu jednotlivých podlaží.

Další důležitou součástí našeho fitness centra je stroj Miha-Bodytec, který patří do skupiny future fitness a který krásně doplňuje naší nabídku i pto ty, kdo nechtějí trávit cvičením příliš času, ale zároveň chtějí dbát na svou tělesnou schránku. V našem fitness centru působí profesionálně vyškolení trenéři, kteří jsou připraveni pomoci Vám ke stanovení a dosažení Vašeho cíle, případně Vám poradit s technikou a provedením jednotlivých cviků. Fitness centrum je vybaveno diagnostickým přístrojem InBody pro sestavení kompletní analýzy Vašeho těla.