Zapůjčení hrudního pásu

Naše fitness centrum nabízí dvě patra , která jsou vybavena kardio stroji (běžecké trenažéry, eliptické trenažéry,steppery, rotoped, veslovací trenažér), všechny tyto stroje nabízí kontrolu tepové frekvence – důležitý ukazatel optimálního zatížení.

Na naší recepci máte možnost zapůjčení hrudního pásu pro bezdotykové měření. Na displeji kardio strojů můžete po celou dobu, tak sledovat spalování kalorií, dosažené vzdálenosti a čas.

Zapůjčení iPodu

Naše centrum nabízí,také možnost zapůjčení iPodu od firmy Appel tento přístroj spolupracuje se stroji umístěnými ve fitnessové části sportoviště. Konkrétně v částech naší Kardio zóny tzn. třetím a čtvrtým patrem.

Na iPod Vám mužeme nahrát v naší recepci jakoukoliv hudbu či film, který si přinesete na Vašem záznamovém zařízení (flash disk). Filmy by měli být ve formátu mp4, pokud nebudete mít film v tomto formátě není problém rádi ho převedeme do příslušného formátu, ale musíte brát v potaz,že to několik minut trvá, než-li se to překonfiguruje do požadovaného formátu a pak samotné nahrání filmu do iPodu trvá,také pár minut. Proto Vás prosíme o dřívější přichod, aby vše mohlo být provedeno než půjdete cvičit.