• Za pouhých 20 minut procvičíte až 95% svalů ve vašem těle, včetně hluboko položeného podpůrného svalstva, které je velice obtížné standardním způsobem posílit. Jedná se zejména o hluboký stabilizační systém nebo svaly okolo páteře a svaly pánevního dna.
  • Tímto procvičením dochází k aktivaci většiny svalů, které poté nastartují metabolismus, tedy spalování tuků, do vysokých obrátek.
  • Díky této zátěži stačí cvičení opakovat pouze jednou za týden. Dochází tedy k obrovské úspoře času

 

NEJEFEKTIVNĚJŠÍ AKTIVACE SVALŮ

Bodytec vyvolává silnější a intenzivnější svalové kontrakce, než je možné vyvolat vědomě. Ve srovnání s konvenčním posilováním se aktivují povrchové i hlubší skupiny svalů, což vede k lepší koordinaci uvnitř svalu i lepší souhře několika svalů.

K ČEMU AKTIVOVAT až 95 % SVALŮ?

Pro zdravý život je důležitý energetický význam aktivních svalů. Náš sedavý a stresující životní styl však způsobuje, že máme málo aktivních svalů, vydáváme málo energie a tělo pak tu nadbytečnou ukládá ve formě tuku.

Bodytec má jedinečnou schopnost svaly velmi intenzivně aktivovat a posílit. Rostoucí svaly spotřebovávají více energie uložené v podkožním tuku.

Aktivní svaly jsou jediným orgánem, který je schopen spálit podkožní tuk.

OBROVSKÁ ÚSPORA ČASU

pouhých 20 minut cvičení Bodytec přináší takové výsledky, jakých by bylo možno dosáhnout při konvenčním tréninku ve fitness studiu na mnoha strojích po dobu několika hodin (podle individuální zdatnosti).

REDUKUJE SVALOVOU DYSBALANCI

Bodytec současným procvičováním všech hlavních svalových skupin brání nevhodné jednostranné zátěži, která hrozí při nesprávném cvičení s činkami nebo třeba jen špatným sezením u počítače.

NEZATĚŽUJE KLOUBY A ŠLACHY

nedochází k jejich přetěžování jako při konvenčním odporovém tréninku.

BOJ S CELULITIDOU

Bodytec zlepšuje prokrvení vazivové tkáně, zlepšuje krevní a mízní oběh, tím pomáhá k opětovnému napnutí kůže a velmi účinně potírá příznaky tzv. pomerančové kůže a preventivně působí proti vzniku křečových žil.

POSILUJE SVALY PÁNEVNÍHO DNA

Bodytec je v současné době asi nejúčinnější metodou jejich tréninku, a tím i velmi spolehlivým nástrojem v boji s inkontinencí, problémy s prostatou a v poporodní rehabilitaci.

ZVYŠUJE VÝKONNOST SPORTOVCŮ

zvyšuje vytrvalost, dynamiku a rychlost.

ZLEPŠUJE POCIT POHODY

cvičení Bodytec zvyšuje tvorbu endorfinů – hormonu dobré nálady a snižuje úroveň stresových hormonů, takže se po cvičení cítíte báječně a plni energie.