Fitness – ženy

Toto podlaží je určeno výhradně ženám. Jsou Vám při cvičení nepříjemné jakékoli mužské pohledy? Pak je naše fitness centrum právě pro Vás. Naleznete tu dvě podlaží věnované pouze dámám, kde můžete nerušeně cvičit a věnovat se svému tělu.

Toto patro bude vybaveno stroji Circular pro kruhový trénink firmy Gym80, které byly navrženy specielně pro ženy.Tyto pístové duální stroje byly vyrobeny s ohledem na co nejefektivnější cvičení, při dodržení maximální jednoduchosti ovládáni. Jednoduchým otočením ovladače odporu na pístovém mechanismu nastavíte požadovaný odpor zvláště pro každý směr pohybu. Biomechanika takového pohybu zajišťuje maximální efektivitu cvičení v obou směrech. Zapomeňte tedy na nastavování zátěžových cihliček a zabírání svalstva pouze v jednom směru. Tento kruhový trénink Vám umožní procvičit celé tělo za zlomek času klasického silového tréninku.

Funkční zóna je vybavena soupravou činek kettebel, výhoda těchto činek tkví v tom, že neslouží jenom k získání svalů, ale procvičují celé tělo. Oproti klasickým činkám se liší svým tvarem. Kettlebell činka vypadá jako koule s trojúhelníkovým držákem, někdy má rukojeť tvar písmene U. Díky tomu váha činky neustále působí proti síle ruky. Navíc váha kettlebell činky nepůsobí rovnoměrně, a tak musí cvičící člověk neustále udržovat rovnováhu svého těla. Klasické jednoruční činky zde naleznete také ve váhovém rozpětí 1–10 kg. Dále zde naleznete systém TRX®, závěsný systém, který využívá pouze hmotnost cvičence jako dominantní faktor pro zátěž při cvičení, buduje svalovou sílu, rovnováhu, flexibilitu a aktivuje stabilizační svalstvo po celou dobu cvičení. Samozřejmostí je doplnění o nezbytné cvičební pomůcky jako je Bosu, overbally, fitbally v různých velikostech, expandery a mnoho dalšího.

Vizualizace 2. podlaží