Kardio zóna – muži i ženy

Toto podlaží je určeno pro muže i ženy.

Toto podlaží je vybaveno kardio stroji jako jsou běhací pásy, eliptické a crossové trenažery, steppery, recumbent bikes a ergometry, které slouží pro budování fyzické kondice nebo spalování tuků. Dále zde umístěn veslovací trenažer Concept II.

Specialitou je trenažer AMT ® 885. Adaptive Motion Trainer 885 intuitivně reaguje na lidský pohyb a umožňuje tak plynule měnit délku a směr cvičební dráhy při komplexním kardio tréninku – to vše bez jediného zmáčknutí ovládacích tlačítek. Stroj je tedy možné využívat od stepperu po běžecký trenažer. Vše bez jakéhokoliv namáhání a nárazů na klouby. Nejlepší představu o tomto stroji si vytvoříte na základě videa níže (Na videu je ještě stará verze stroje bez dotykového displeje, video je v anglickém jazyce)

Celkem zde naleznete 10 kusů strojů z nejvyšší řady značky PRECOR. Tyto stroje mají 15″ dotykový displej, který slouží pro jejich ovládání, případně si můžete pouštět filmy nebo muziku z Vašeho externího zařízení.

V rámci nastavení strojů můžete využít přednastavené programy, jako je hlídání a udržování tepové frekvence, kdy stroj sám udržuje Vaši tepovou frekvenci na Vámi zvolené hodnotě automatickým ztížením nebo naopak zjednodušením podmínek (přidávání a ubírání zátěže nebo třeba náklon nebo sklon běhacího pásu) nebo si můžete naprogramovat vlastní tréninkový program. Pro návštěvníky, kterým složité nastavení nic neříká je možné zvolit jednoduché tlačítko „rychlý start“ a začít stroj používat okamžitě bez nutnosti složitého nastavování. Na své si tedy přijdou všichni klienti.

Další přidanou hodnotou této značky je napojení do systému PREVA, který slouží jako virtuální trenér, plánovač tréninků a zároveň poskytuje přehled o trénincích a jejich výsledcích.

Vizualizace 4. podlaží