“Jste to, co jíte!”
Vaše tělo je odrazem vašeho životního stylu. A pokud chceme změnit svou postavu a pocit, který každodenně máme, musíme změnit právě svůj život. Mým cílem není jen redukce hmotnosti/nabírání svalové hmoty, ale komplexní změna a přechod na zdravější život ve všech ohledech.

Každý by měl mít jako prioritu své zdraví – protože se zdravotním stavem souvisí i psychická pohoda. Pokud opravdu chcete změnu k lepšímu, přijďte a zkusíme to spolu.

Motivace a kompletní správné informace jsou cestou k úspěchu.

Stravovací plán na míru neznamená, že člověk sní velké množství náhražek stravy, ale opravdové pokrmy tvořené z kvalitních a dostupných potravin, které koupíte v klasickém obchodě. Všechno jde, stačí chtít.

Nabízím stravovací plány pro jednotlivce, páry, ale i rodiny a děti. Pokud jsme opravdu rozhodnutí zlepšit svůj život pomocí stravy, nepotřebujeme dietu, která nás bude trápit a my budeme hladovět, ale změnu celkového stylu stravování. K vysněné postavě se můžeme i zdravě projíst!

Proto neváhejte a domluvte si se mnou schůzku. Budu se těšit!

Dominika Girethová

Momentálně na mateřské dovolené, možnost online konzultace přes výživovou poradnu.
Email: dominika.girethova@sporteden.cz

 

Ceník výživového poradenství

 

1304 Eden DL Výživové poradenství

Chcete zjistit množství svalového a tukové tkáně ve Vašem těle? Využijte nyní akční nabídku analýzy těla na přístoji InBody 230.

Analýza In-body  

In body

Každý z nás jsme originál, proto je neefektivnější pro každého sestavit individuální výživový plán, který bude obsahovat vše, co právě Váš organismus potřebuje. V novém plánu zohledňuji tělesnou analýzu na přístroji InBody 230, osobní a rodinnou anamnézu, pohybový a denní režim, stávající jídelníček, chuťové preference a případná další přání. Jídelníček Vám musí vyhovovat po všech stránkách, protože jenom tak může být dlouhodobě udržitelný.

Dodržování správně sestaveného jídelníčku Vás zaručeně dovede k dosažení Vašich cílů např. redukce váhy, nabírání svalové hmoty či optimalizování skladby stravy. Využijte této možnosti a vyhněte se zbytečným jo-jo efektům, které mají velmi negativní dopad jak na Váš metabolismus, tak i na Vaši psychiku. Nejedná se o dietu, ale změnu životního stylu! Zjistíte, že právě s jídlem docílíte požadovaného výsledku nikoliv často opakovaným hladověním!

 

Ceník výživového poradenství

.

.