Hotel se díky rozsáhlé rekonstrukci zařadil mezi tříhvězdičkové hotely. Svou vybaveností a rozsáhlými kvalitními službami nabízí svým hostům vedle příjemného prostředí i krásně prožité ubytování. Samotný hotel leží ve velmi klidné části Berouna cca 5 minut pohodlné chůze od sportovního centra EDEN a umožňuje tak svým hostům poklidnou relaxaci. Vedle relaxace mohou naši hosté i v klidu pracovat, jelikož v hotelu máme zřízenu internetovou WiFi síť, díky které můžete pracovat i mimo svou kancelář.
Hotel je jedním z mála ubytovacích zařízení, které myslí i na tělesně postižené. Máme bezbariérové apartmány, díky kterým se u nás budete cítit jako doma.

Vedle klasického krátkodobého ubytování nabízíme i zvýhodněné týdenní a čtrnáctidenní pobyty. Při ubytování po dobu jednoho týdne Vám jako pozornost našeho hotelu darujeme jeden den zdarma. Pokud se rozhodnete v našem hotelu strávit čtrnáct dní, budeme Vám účtovat pouze poloviční sazbu za ubytování.

Hlavní město Praha je z našeho hotelu dosažitelné hned několika rychlými způsoby. První rychlá a pohodlná možnost je Vaším automobilem. Na mezinárodní letiště Ruzyň se dostanete cca 15 minut a do Prahy dojedete za pouhých cca 10 minut. Pokud Vám nevadí autobusová doprava, tak každých 10 minut odjíždí autobus do Prahy a to přímo od hotelu. Pokud patříte mezi milovníky vlaků, jistě rádi využijete pohodlného a rychlého spojení Berouna s Prahou železnicí.

V případě zájmu Vám připravíme kompletní občerstvení a polední menu v restauraci sportovního centra EDEN

 

Více informací na samostatných stránkách hotelu www.hotel-ok1.cz