Pod pojmem Indoor Golf si řada Vás jistě nedovede přesně představit, co ho čeká.V našem sportovním centru Vám v rámci našeho Indoor Golfového světa nabízíme možnost trénování a zdokonalování Vašeho golfového švihu a Vaší golfové techniky v příjemném prostředí za pomoci nejmodernějšího golfového vybavení jako je například analyzátor golfového švihu či možnost tréninku na stroji Explanar Professional System.

V našem Indoor Golfovém centru můžete využít:

Driving Range

Vnitřní Driving Range našeho centra nabízí možnost trénování a zdokonalování vašeho golfového švihu v letních i zimních měsících. V létě nabízíme příjemný chládek, v zimě pohodu jako u domácího krbu…

Chipping s písečným bunkrem

Zde máte možnost trénovat zkrácenou hru a díky našemu písečnému bunkru ji můžete trénovat jak z písku, tak hru při náklonu do kopce nebo z kopce.

Indoor golf 2Indoor golf indoor golf 5

 

 

 

 


Putting green

Na našem cvičném greenu je Vám k dispozici 8 jamek, které jsou zasazeny do terenních nerovností pro vytvoření co nejreálnějšího efektu.

Indoor golf 3Sportovní centrum EDEN Beroun 041Sportovní centrum EDEN Beroun 043

 

 

 

 


Explanar Professional System

EXPLANAR je revoluční golfový tréninkový a fitness systém s okamžitým efektem. Je vynikajícím doplňkem pro všechny úrovně hráčů golfu. Využíván je v Explanar centrech ve více než 50 zemích světa, včetně golfové akademie Butche Harmona. A také v mnoha domovech díky jeho Home System verzi.

Základním principem je pohyb speciální posilovací PowerRoller holí (7–10× těžší než golfová hůl) po výškově nastavitelné kružnici, přesně kopírující Vaši rovinu švihu.

Přednosti EXPLANAR systému:

  1. cíleně posiluje a protahuje svalstvo potřebné ke golfovému švihu a to oboustranně, čímž mimo jiné předchází případným zraněním
  2. umožňuje v praxi pochopit nejzákladnější principy golfového švihu
  3. fixuje správnou polohu hlavy, trupu, paží a nohou při švihu
  4. posilování svalové paměti
  5. podpora přirozené rotace těla
  6. vede ke správnému tempu a lehkosti švihu
  7. umožňuje snadný nácvik nízkých, vysokých, fade a draw ran

Sportovní centrum EDEN Beroun 048Explanar1

 

 

 

 


Analyzátor golfového švihu

Tento analyzátor mohou využíval jak zkušení hráči, pro zlepšení svého švihu, tak začátečníci pro získání správných golfových začátků. Analyzátor je schopen vyhodnocovat a graficky znázorňovat několik veličin jako je náklon a odklon hole, rovina švihu a další.