Pod pojmem Indoor Golf si řada Vás jistě nedovede přesně představit, co ho čeká.V našem sportovním centru Vám v rámci našeho Indoor Golfového světa nabízíme možnost trénování a zdokonalování Vašeho golfového švihu a Vaší golfové techniky v příjemném prostředí za pomoci nejmodernějšího golfového vybavení jako je například analyzátor golfového švihu či možnost tréninku na stroji Explanar Professional System.

V našem Indoor Golfovém centru můžete využít:

Driving Range

Vnitřní Driving Range našeho centra nabízí možnost trénování a zdokonalování vašeho golfového švihu v letních i zimních měsících. V létě nabízíme příjemný chládek, v zimě pohodu jako u domácího krbu…

Chipping s písečným bunkrem

Zde máte možnost trénovat zkrácenou hru a díky našemu písečnému bunkru ji můžete trénovat jak z písku, tak hru při náklonu do kopce nebo z kopce.

Indoor golf 2Indoor golf indoor golf 5

 

 

 

 


Putting green

Na našem cvičném greenu je Vám k dispozici 8 jamek, které jsou zasazeny do terenních nerovností pro vytvoření co nejreálnějšího efektu.

Indoor golf 3Sportovní centrum EDEN Beroun 041Sportovní centrum EDEN Beroun 043

 

 

 

 


Explanar Professional System

EXPLANAR je revoluční golfový tréninkový a fitness systém s okamžitým efektem. Je vynikajícím doplňkem pro všechny úrovně hráčů golfu. Využíván je v Explanar centrech ve více než 50 zemích světa, včetně golfové akademie Butche Harmona. A také v mnoha domovech díky jeho Home System verzi.

Základním principem je pohyb speciální posilovací PowerRoller holí (7–10× těžší než golfová hůl) po výškově nastavitelné kružnici, přesně kopírující Vaši rovinu švihu.

Přednosti EXPLANAR systému:

  1. cíleně posiluje a protahuje svalstvo potřebné ke golfovému švihu a to oboustranně, čímž mimo jiné předchází případným zraněním
  2. umožňuje v praxi pochopit nejzákladnější principy golfového švihu
  3. fixuje správnou polohu hlavy, trupu, paží a nohou při švihu
  4. posilování svalové paměti
  5. podpora přirozené rotace těla
  6. vede ke správnému tempu a lehkosti švihu
  7. umožňuje snadný nácvik nízkých, vysokých, fade a draw ran

Sportovní centrum EDEN Beroun 048Explanar1