Vážení rodiče a členové dětských pohybovek,

rádi bychom vám oznámili, že od od úterý 11.5.2021 začínají opět pravidelné tréninky.
Trénovat se bude venku, oblečte a obujte prosím děti dle aktuálního počasí  v den tréninku. Není bohužel možné využívat šatny.
Sraz dětí bude vždy 5 min. před začátkem tréninku na velkém parkovišti u tenisových kurtů. Děti budou trénovat převážně v areálu sportovního centra.

Tréninky budou probíhat ve dnech:

 Rozvrh:

Den 16:00-17:00 17:00-18:00 18:00-19:00
Úterý 4-7 let 8-11 let 12-17 let
Čtvrtek 4-7 let 8-11 let

Trénovaní je však povoleno jen při dodržení následujících pravidel:

  • KAŽDÉ dítě musí před začátkem KAŽDÉHO tréninku odevzdat  čestné prohlášení o bezinfekčnosti a testování. Bez něho není bohužel možné trénování umožnit.
  • Musí mít od vstupu do areálu po příchod na sportoviště nasazeno zakrytí úst a nosu, při hře ho mohou sundat.
  • Na začátku a na konci každé hodiny si budou dezinfikovat ruce připravenou dezinfekcí. Po celou hodinu si nesmí sahat do obličeje, v případě nutnosti si nejprve vydezinfikují ruce.
  • Mohou využívat pouze WC na parkovišti ( Johnyservis u kurtů).
  • Sprchy, WC, šatny a veškeré zázemí je bohužel uzavřeno.

Členské příspěvky:

Pokud se chcete přihlásit jako nový člen Pohybového kroužku na aktuální období květen/červen 2021, neváhejte nás kontaktovat na emailu:

vendula@sportyna.cz

Členové, kteří mají uhrazeno 1. pololetí šk.roku 2020/2021 mají tyto tréninky jako náhradu, příspěvek tedy 0Kč. Při přihlášení dítěte 1x týdně prosíme o vybrání náhrad v podobě aktuální docházky 2x týdně. Děti přihlášené 2x týdně jsou o způsobu kompenzace informováni emailem.

Budeme se na vás těšit.

TeamEDEN