Vážení návštěvníci sportovního centra,

rádi bychom vás informovali, že jsme se rozhodli podpořit možnost sportování na území našeho města, a proto pro vás otevřeme naše tenisové kurty a to zcela ZDARMA.
Venkovní tenisové kurty s umělou antukou budou tedy nyní fungovat jako veřejné sportoviště.

Otevřeno bude každý den v čase 10:00-18:00 hod

Budeme rádi, když nás podpoříte dobrovolným darem do kasičky, kterou najdete u vstupu na kurty, popř. libovolnou částkou na náš účet: 107-5360420247/0100

Prosíme ale všechny návštěvníky o dodržování několika pravidel:

1) Každý návštěvník je povinen dodržovat platná vládní nařízení !!! Sportovní centrum nenese žádnou odpovědnost za případná porušení platných vládních nařízení.
2) V celém areálu (kromě samotného sportování) je povinnost používat zakrytí úst a nosu.
3) Je zakázáno vstupovat do uzavřených částí areálu. Otevřeno bude pouze parkoviště u kurtů a přístup na kurty. Ostatní části, včetně recepce, šaten, WC, restaurace atd. zůstávají uzavřeny. (viz. přiložená mapka). Na parkovišti bude instalováno mobilní WC. V areálu je instalován kamerový systém a v případě porušení tohoto zákazu bude návštěvník okamžitě vykázán a bude mu zamezen další vstup do areálu.

Otevření kurtů

4) Každou návštěvu je nutné rezervovat přes náš:  Rezervační systém.  Rezervace je samozřejmě ZDARMA, chceme jen pomoci s organizací jednotlivých hodin.
5) Ve sportovním centru nebude nikdo přítomen, bude probíhat pouze stálý online dohled přes kamerový systém. V případě vyjímečných situací volejte číslo naší recepce: 724 774 353

Doufáme, že vás naše rozhodnutí podpořit sportování potěšilo a budeme se na vás těšit.

TeamEDEN