Vážení návštěvníci sportovního centra,

s radostí vám oznamujeme, že od pondělí 19.4.2021 otevíráme další venkovní sportoviště.

Otevírací doba nyní bude 09:00 – 19:00 hod.

Recepce bude umístěna venku před vchodem do budovy z ulice Pod Homolkou.
Nelze tedy využít spodní vchod od koupaliště a projít budovou.
Otevřena budou obě parkoviště.
Od výstupu z auta(případně vstupu brankou) až po příchod na sportoviště musí mít každý návštěvník zakrytá ústa a nos.

Budou fungovat následují sportoviště:

Tenis umělá antuka – 3 kurty
Padel
Lukostřelba
Cryzygolf
Beachvolleyball
Lezeckou stěnu

vše pouze s DODRŽOVÁNÍM PRAVIDEL URČENÝMI NÍŽE !!!

Ostatní sportoviště včetně veškerého ZÁZEMÍ, SPRCH, ŠATEN A WC zůstávají UZAVŘENA.

V areálu bude instalována mobilní toaleta Johnny Servis s dezinfekcí.

Na všechny sportoviště je nutná REZERVACE, aby bylo možné kontrolovat množství klientů na jednotlivých sportovištích a v celém areálu, v případě příchodu bez objednání může být klientovi zamezeno sportoviště využít.

Všechny dlouhodobé rezervace na všechna sportoviště jsou až do odvolání zrušeny a není ani možné je provádět. Lze rezervovat jen jednotlivé termíny.

Všechny platby mohou probíhat pouze BEZHOTOVOSTNĚ přes platební teminál.

Při příchodu a platbě MUSÍ mít každý návštěvník ZAKRYTÁ ÚSTA A NOS a dodržovat rozestup min. 2m dle označení. Po příchodu na sportoviště je možné zakrytí sundat, avšak při současném dodržení pravidel níže.

Tenis, Padel, Beachvolejbal:

Je dovolena hra maximálně se 2 hráči na každé straně dvorce, doprovod nebo diváci jsou zakázáni.
Hráči musí dodržovat rozestup min. 2m od každého z nich. V případě, že tuto skutečnost nejsou schopni dodržet, musí si každý nasadit roušku.

Crazygolf:

V každé hrací skupince mohou být pouze 2 hráči, pokud to nejsou členové jedné domácnosti. Jako členy jedné domácnosti bude naše centrum považovat maximálně 2 dospělé a 2 děti, doprovod nebo diváci jsou zakázáni.
Po dohrání jamky je posun na hru další jamky povolen až v okamžiku opuštění této jamky předchozí skupinou. V opačném případě jsou hráči povinni vyčkat na své jamce až do jejího uvolnění. Jamka je ohraničena betonovými mantinely. Do té doby se tedy nesmí vstupovat ani na spojovací komunikace.
Hráči musí dodržovat rozestup min. 2m od každého z nich. V případě, že tuto skutečnost nejsou schopni dodržet, musí si každý nasadit roušku.

Lukostřelba:

Do lukostřelecké střelnice může vstupovat vždy maximálně 2 osoby, pokud to nejsou členové jedné domácnosti. Jako členy jedné domácnosti bude naše centrum považovat maximálně 2 dospělé a 2 děti, doprovod nebo diváci jsou zakázáni.
Střelci musí dodržovat rozestup min. 2m od každého z nich. V případě, že tuto skutečnost nejsou schopni dodržet, musí si každý nasadit roušku.

Lezecká stěna:

V prostoru lezecké stěny může byý maximálně 6 osob, tedy 3 dvojice, doprovod nebo diváci jsou zakázáni.
Lezci musí dodržovat rozestup min. 2m od každého z nich. V případě, že tuto skutečnost nejsou schopni dodržet, musí si každý nasadit roušku.
Nově bude pobyt na lezecké stěně dovolen pouze na max. 2 hod. (cena je tedy nově stanovena jako cena za 2 hod.) a bude povinná rezervace přes naší recepci. Obě osoby budou muset zaplatit vstup.

V případě porušení těchto pravidel si sportovní centrum vyhrazuje právo vykázat návštěvníka BEZ NÁHRADY !!!!

Budeme se na vás těšit

TeamEDEN