Naše sportovní centrum je vybaveno simulátory FSG, které patří k absolutní špičce ve svém oboru. Golfový simulátor Full Swing Golf byl navržen a zkonstruován s myšlenkou jediného konceptu – nulových omezení. FSG odmítá slevit ze svého slibu zprostředkovat golfový zážitek, jenž oživuje všechno to vzrušení a potěšení, které vyvolá hra na některém z nejlepších světových golfových hřišť. Věří, že byste měli být schopni udeřit do míčku pod různými úhly, z různých poloh a míst, stejně jako to zažíváte na skutečném hřišti. Dokonce zohledňuje, že hra s různými typy golfových míčků přináší různé letové vzorce. Proto patentovaný systém dvoupólového sledování prostřednictvím infračervených paprsků představuje průmyslový nadstandard ve světě indoor golfu.

STANDARDNÍ VELIKOST:

Délka: 6 m

Šířka: 4 m

Výška: 3,2 m

PLÁŠŤ

Odolné, izolované panely tvoří ucelený indoor plášť. Na míru, plně přizpůsobitelný libovolnému interiérovému řešení nebo podhledu.

SLEDOVACÍ SOUSTAVA

Dvě clonové soustavy infračervených paprsků se schopností pokrytí 360º prostoru, vysílané rychlostí 60 000 impulsů za sekundu skýtají bezprostřední statistické údaje o letu míčku.

ODPALOVACÍ PLOCHA S RŮZNÝMI TYPY POVRCHŮ

Simulátor Full Swing Golf umožňuje hráčům odpálit každou ránu z široké škály simulovaných povrchů fairwaye, mírného a vysokého roughu, jakož i písečných povrchů, aniž by byli omezeni na fixní zónu odpalu.

UŽIVATELSKÉ ROZHRANÍ

Uživatelsky snadno použitelná dotyková obrazovka ovládaná přes menu prostřednictvím PC platformy s nejnovějšími mikroprocesory In­tel.

DETAILNÍ GOLFOVÉ PROSTŘEDÍ

Špičková hřiště celého světa ožívají před očima. Najdete bezchybné fairwaye, křížem střižené greeny, trojrozměrné stromy, zástupy golfových fanoušků, vodní překážky i divokou zvěř. Tato skutečná hřiště nabízejí možnosti nastavení kontroly faktorů jako jsou různé rychlosti greenů, proměnné hodnoty větru a povětrnostní podmínky.

KONTROLA ÚDERU

Údaje o dráze letu míčku ve skutečném čase Vám dávají úplnou kontrolu nad každým úderem. Rychlost, úhel odpalu, směr i podmínky na hřišti jsou zohledněny. Tento shora shlížející caddie, Vám poskytne veškeré potřebné informace, včetně vzdálenosti k praporkové tyči, vzdálenosti pro přihrávku, změn převýšení a rychlosti a směru větru.

Konfigurace standardní velikosti zahrnuje 688 nezávislých snímačů v přesné vzdálenosti 1,5 palce (3,8 cm) – což je přibližný rozměr golfového míčku. Tento prvek umožňuje zaregistrování těch nejjemnějších rozdílů v chování míčku během letu a přesně zobrazit autentickou dráhu letu každého míčku a rány v reálném čase. To vše se děje aniž by uživatel musel míček odpálit z pevně určené oblasti nebo polohy, bez určení volby konkrétní hole, bez nutnosti spoléhat se na provozovatele, aby systém aktivoval. A to je definice hraní golfu – bez omezení, to je Full Swing Golf.

INTERAKTIVNÍ CVIČNÉ ZAŘÍZENÍ

Navrhli a postavili jsme celé jedno hřiště výhradně pro nácvik. Hlavní prvky zahrnují přibližovací rány, rány do kopce a s kopce, odražené míče, vysoké míče, rány přes překážku a mnohé další. Náš nový systém visuální zpětné vazby dokáže přesně určit vaše slabé a silné stránky.

SOUTĚŽNÍ KAPACITA

Každý Full Swing Golf simulátor je vybaven speciálním softwarem pro hru Closest to the Pin (o nejbližší míček k jamce na greenu), a nyní i možnosti Long Drive (o nejdelší první ránu na jamce). Nastavte si individuální soutěž nebo si zařaďte tyto prvky do týmové soutěže nebo turnaje, který na simulátoru pořádáte, včetně leaderboards. Simulátor nabízí přes 18 různých herních způsobů, včetně skins (hra, v níž je hráč s nejnižším skóre na jamce finančně ohodnocen – pokud hráči zahrají stejný výsledek odměna se přenáší na další jamku; celkovým vítězem se stává hráč, který posbíral nejvíce odměn), alternate shot (hra týmu s jedním míčkem, kdy se hráči v jeho odehrání pravidelně střídají), formáty Ryder Cup a FULL SWING GOLF – SAN DIEGO, KALIFORNIE

Slunečná obloha, příznivé teploty a okouzlující krajina jsou jen některé z důvodů, proč je San Diego považováno za „nejlepší město Ameriky“. Tato legendární destinace na jihu Kalifornie je domovem několika předních světových technologických pokroků, od oblasti biotechnologie, přes letecký a kosmický vývoj až po golf. A jedná se právě o splynutí některých nejpokrokovějších technologií San Diega – technologií z oblasti letectví a kosmonautiky a oblasti golfu – které vedlo k vytvoření simulátoru Full Swing Golf.

Minulá dvě desetiletí simulátory Full Swing Golf poskytovaly zábavu, pomáhaly a byly ku prospěchu golfovým profesionálům, nadšencům a firmám po celém světě. S tisícovkou zprovozněných simulátorů si miliony lidí vyzkoušeli golf v nové a relevantní podobě.

A ačkoli se Full Swing Golf osvědčil ve všech aplikacích, byly to právě úspěchy jeho zákazníků, které je dovedly k uznání jeho nesporné vedoucí pozice ve světě golfové simulace.

Dnes, kdy vstupuje do třetího desetiletí své působnosti, pokračuje Full Swing Golf v obnově svých aplikací, aniž by kompromitoval své původní provedení, bohaté zkušenosti, jedinečný zákaznický servis nebo tu ohromnou přizpůsobivost, které se svou kombinací staly měřítkem úspěchu společnosti.

Společnost Full Swing Golf se těší na udržení své bohaté tradice vůdčího postavení, vize a výkonu, protože i nadále bude dodávat nejlepší dostupný golfový simulátor.

Vítejte ve světě On-line turnajů Full Swing Golf:

– Soutěžte s ostatními hráči celého světa

– Zkontrolujte si svůj indoor handicap z libovolného místa

– Zahrajte si v soutěži na ránu nejblíže k jamce

– Hrajte na 3, 9 nebo 18 jamek

Staňte se součástí předního světového Online Indoor Golfového klubu.