Chtěl bych poděkovat všem tenisovým hráčům z Edenu, kteří se letos  zúčastnili okresních přeborů 2017. Všichni hráči bojovali a nedali soupeřům nic zadarmo. Pro hráče je to velká zápasová zkušenost. Nejlepších výsledků dosáhl v okresních přeborech Tadeáš Sýkora.

TadeášTadeáš se stal okresním přeborníkem ve starších žácích, kde ve finále porazil Pepu Loužeckého ve 3setovém utkání 7:5, 5:7, 6:4. V této kategorii se probojoval do semifinále i Vojta Novák, který obsadil třetí místo po boji s Pepou Loužeckým 7:6 (2), 6:1.  Další velkým úspěchem bylo probojování 3 hráčů z Edenu do finále starších žáků ve čtyřhře, kde si to rozdali o první a druhé místo. Vítězi a zároveň okresními přeborníky se stali Tadeáš Sýkora a Pepa Loužecký nad dvojicí Vojta Novák–  Přéma Klimeš 6:0, 6:1. Dalším velký a nečekaný úspěch zaznamenala teprve mladší žákyně Anička Lucie Javůrková, která dominovala v kategorie starších žákyň, kde společně s Anetou Stoličnou vyhrály čtyřhru a staly se vítězkami okresních přeborů. Ve finále porazily hráčky Váňovou a Školovou 6:1, 6:2. Poslední a velký úspěch opět zaznamenal nejlepší hráč Tadeáš Sýkora ve čtyřhře, který se probojoval do finále okresních přeborů v kategorii dorostenců a skončil na druhém místě, když prohráli s Pepou Loužeckým nad dvojicí Adam Potůček a Matěj Slabihoudek 6:2,6:3

Ještě jednou děkuji za účast a umístění hráčů na okresních přeborech a přeji nadále hodně sportovních úspěchů.